The biggest dating site for Ukrainians who live abroad!

Небезпечні знайомства

Якщо ви зневірилися знайти свою другу половинку в реальності або ж у вас зовсім немає часу на пошуки серед своїх знайомих, вам із задоволенням допоможе сайт знайомств. На його віртуальних сторінках ви зможете знайти цілу бібліотеку анкет.

Якщо ви поставите себі мету познайомитися з цікавою людиною і зав'язати з нею у майбутньому реальні відносини, ви напевне доб'єтеся успіху. Але не варто радіти завчасно. Часто віртуальне листування закінчується вельми неприємними подіями і ситуаціями.

Хто приховується за фото?

На жаль, багато користувачів сайту знайомств з головою занурюються в пошук своєї майбутньої другої половини, часто не помічаючи при цьому відвертої з ними гри з боку інших користувачів. Тим часом, нерідкі випадки, коли за, здавалося б, приємним і цікавим у всіх відносинах співрозмовником ховається вкрай сумнівна натура.

Ваш новий знайомий легко може виявитися альфонсом, бабієм або ж зовсім сексуальним маніяком, який вибрав віртуальний спосіб пошуку своїх жертв. Тому не варто миттєво піддаватися чарам вашого співрозмовника, навіть якщо ви інтуїтивно відчуваєте свою прихильність до нього. Все, що вам допоможе в процесі знайомства і пізнання сутностей один одного, так це здоровий глузд. Використовуйте його частіше, не піддаючись на провокації свого змученого пошуками серця, і ви будете здатні на все!

Не сумуйте!

Сайти знайомств не один раз доводили свою ефективність, допомагаючи двом одиноким серцям знайти справжнє сімейне щастя. Ваш випадок цілком може виявитися таким же, так що відмовлятися від віртуальної можливості знайти свою кохання було б нерозумно. Навряд чи варто піддавати сумніву цей спосіб знайомств через те, що практика знає безліч випадків невдач на цьому терені.

І не забувайте, багато залежить від «території» де зав'язуються стосунки. Віддавайте перевагу перевіреним ресурсам, де ймовірність стати об'єктом чиїхось жартів або насмішок мінімальний. Зокрема, наш проект UkrainianHearts дуже ретельно ставиться до аналізу анкетних даних. Ручна модерація практично повністю виключає реєстрацію шахраїв і неадекватних особистостей, принаймні, зводить їх до мінімуму. У кожному разі, покладайтеся на свою інтуїцію і розсудливість.

Ми ж не відмовляємося від знайомства з новими людьми, навіть якщо в минулому «обпікалися» невірністю або жорстокістю. Все, що від вас вимагається - це пильність і незмінна віра в те, що ви рано чи пізно зможете відшукати справжнє кохання, заради якого з новою силою захочеться жити.