The biggest dating site for Ukrainians who live abroad!

Тонкощі переносу віртуальних відносин в реальні

Сайт знайомств - це всього лише «перший крок», на якому вашою основною метою стає знайти гідний варіант і підготувати його і, звичайно ж, себе до першої зустрічі поза віртуальною реальністю. У когось цей процес проходить вкрай болісно, ​​коли момент побачення відтягується на невизначений час, у той час як для інших перехід в реальність - це вельми стрімка подія, яка не супроводжується якими небуть переживаннями чи страхами.

Чому ми так боїмося реальних стосунків?

Напевно багато користувачів сайту знайомств відчували певну частку сумнівів перед тим, як призначити своєму віртуальному співрозмовнику перше побачення. Ці сумніви більш ніж зрозумілі: не можна бути абсолютно впевненим у тому, що партнер по листуванню в житті виявиться тим самим персонажем, якого він вам так старанно підносив в моменти віртуальних зустрічей.

Цілком можливо, що при розмові тет-а-тет він продемонструє велику сором'язливість і боязкість, ніж при спілкуванні в рамках сайту знайомств. Але, як кажуть, «вовків боятися - в ліс не ходити». Не варто надмірно хвилюватися перед першим побаченням, це тільки погіршить ситуацію.

Ви досягнете більшого, якщо прийдете на зустріч впевненими у собі і самодостатньою людиною. Як мінімум, вам потрібно відповідати тому образу, який ви продемонстрували співрозмовнику в процесі вашого спілкування на сайті знайомств. І, звичайно ж, допомогти партнеру усвідомити те ж саме стосовно себе. Тоді у вас буде набагато більше шансів безболісно перенести ваші відносини з віртуальної площини в реальну, повну справжніх людських емоцій і вражень.

Мінімум різниці між реальним і віртуальним образами

Для того, щоб у вашого партнера не створилося враження, що він спілкується з двома різними людьми, постарайтеся нівелювати розбіжність між образом, який ви створили у віртуальній реальності і тим, ким ви є насправді. Ось найбільш часті моделі поведінки, які використовують багато користувачів сайту знайомств.

    
 •     

  Створення в процесі листування образу, позбавленого реальних недоліків і прикрашеного тим, чого насправді немає. У цьому випадку розчарування в момент першого побачення з боку співрозмовника вам гарантовано.      

 •     

  Навмисне приховування достоїнств у віртуальній реальності і несподіване їх підношення в момент першої зустрічі. Це кращий спосіб справити на партнера сильне враження, який в певних ситуаціях може принести свої плоди. Але й заграватися не варто: ваш співрозмовник може подумати, що ви невиправний хвалько і егоїст.      

 •     

  Плавний перехід між віртуальним і реальним чобразом. Це оптимальний випадок, який обов'язково подарує вашим відносинам майбутнє. Очевидно, що згода зустрітися - це явна ознака того, що ваш образ близький співрозмовнику, так що шанси сподобатися йому в реальності будуть максимальні, якщо ви залишитеся тим же партнером по листуванню, який втілився в реальну особистість.