52610
users registered

Check who is on-line: 4

Leastana

About me

Sex:
Woman
Age:
45 years old
Zodiac:
Aquarius
Marital status:
divorced
Education:
university graduated
Location:
United States, Kentucky, Jefferson, Louisville

Appearence & character

Smoking:
I don't smoke
Alcohol:
I drink occasionally
Children.:
I have enough
Height:
176
Figure:
slim
Hair color:
blond
Eyes color:
blue
Find of movie:
action, comedy, romantic comedy, psychological, s-f, fantasy, thiller, adventure, romance, travel, melodrama, historical, family movie, cartoon, popular science
Vacation:
in my city, in my country, outside my country, in mountains, by the sea side, exploring new places, active, at home
Select your style.:
Traditional, Business, sophisticated, trendy, modern
I can communicate in:
ukrainian, english, russian

About

Я б назвала себе екстравертним інтровертом. Я досить спокійна, але люблю і ціную зустрічі з друзями, будь-який відпочинок поза домом, пізнання і спробу чогось нового, відвідування нових місць, бути весь час у русі. Я дуже ціную формат стосунків, коли обоє щодня проявлять один одному знаки уваги та турботи – і малі і значні. Для мене важливі всі 5 мов кохання, і мені некомфортно, якщо бракує будь-якої з них: слів, дотиків, допомоги та підтримки, якісного спільного часу, подарунків.
Я була одружена 17 років і маю 2 чудових синів. Люблю створювати навколо себе затишок і красу (моя робота завжди була заснована на творчості та створенні чогось нового)
Вірю у велике кохання

Looking

Гарного чоловіка, споріднену душу та велике кохання на все життя. Я хочу зустріти «свою людину», з якою ми обʼєднаємо наші радості в житті, відносини будуть наповнені яскравими емоціями і фарбами, довірою і повагою, турботою і бажанням «доглядати» за нашими відносинами, як за гарним деревом - в обидві сторони. Ціную в чоловіках розум, гарне почуття гумору, порядність, щедрість (час, емоції тощо).
Цікавить вік 35-52
Зріст 183 см та більше
Привабливої зовнішності
Розумний, освічений, веселий

My interests

Я люблю зустрічатися з моїми друзями - приймати їх у моєму домі та робити щось з ними десь поза домом. Я вчуся малювати акриловими фарбами. Люблю басейн, гарне кіно, американські гірки, танцювати, тривалі піші прогулянки.